De Skihut is al meer dan 30 jaar een begrip op het gebied van wintersport. Met meer dan 3.000m2 oppervlakte in Scheveningen en meer dan 700m2 oppervlakte in Oosterbeek, heeft zij alles in huis. Buiten de passie voor de wintersport, is De Skihut een fanatieke schaatsfan. De werknemers van De Skihut zijn zelf allemaal fervente wintersporters en kunnen zich vinden in de fanatieke schaatssport. De sponsoring is dan ook niet vreemd, De Skihut heeft ook voor u alles in huis voor het schaatsen.
De kleding die het schaatsteam draagt kunt u nu ook online kopen. Ga direct naar de webshop voor de kleding van het comfort team en bestel direct.
In dit speciaal ingerichte deel van de site kunt u alles vinden over het schaatsteam, de activiteiten welke gepland staan en vele andere leuke nieuwtjes. Houd de site goed in de gaten voor het laatste nieuws.







